Zvládejte své dluhy - půjčíme vám peníze

24. ledna 2013 v 4:20
V průběhu roku se blíží ke konci, může to být dobrý nápad podívat se na vaše finance a připravit rozpočet na nový rok. Rozpočty mohou být užitečné, pokud máte zájem o jednoduchý způsob, jak zjistit, jak spravovat své dluhy.
Kolik jsi dlužen?

Jedna z prvních věcí, které byste měli udělat, je zjistit přesně, kolik dlužíte. Dlužníci, kteří mají jakékoliv pochybnosti je třeba nejprve stáhnout své kreditní zprávy. Kdokoliv může získat zdarma kreditní zprávy o ročním základě prostřednictvím webových stránek provozovaných třemi společnostmi úvěrových zpráv. Pokud uplynulo více než rok, co jste si vyžádali vaší kreditní zprávy, může to být dobrý čas požádat o aktualizaci.

Jakmile jste zjistili, jaké jsou vaše povinnosti, včetně pronájmu (nebo hypotéku), auto platby, a kreditní karty a další splátky, můžete vytvořit plán, který vám pomůže spravovat svůj dluh. To je také dobrý nápad, aby přezkoumaly své kreditní karty a zjistit, co je dlužen na každém, a to, co to stojí, abyste nést zůstatky.
Kolik si vydělám?

Celá rodina příjem by měl být uveden, pokud se snažíte vypracovat plán spravovat své peníze. To zahrnuje vedlejší platby úroků a jakýchkoli dalších plateb, které jsou garantovány která má být zaplacena. Nezahrnují platby jako dividendy z akcií, neboť tyto částky nejsou zaručené.

Až příliš často přehlížíme příjem jako jsou např. malé množství zájmu našich spořících účtů, potřebných rozvodů z účtů IRA, nebo jiný příjem, který je dodáván v sporadicky. Nicméně, když se snažíte vytvořit plán, který vám pomůže zjistit, jak spravovat své peníze, chcete ujistěte se, že to nelze přehlížet žádný příjem.
Vytvoření výdajů deník

I když to může znít velmi zjednodušující, jeden z nejdůležitějších částí programu Money management je sledovat své výdaje přesně. To zahrnuje, že rychlý šálek kávy ráno na místní Starbucks, oběd s kolegy a dalšími vedlejších výdajů.

Jakmile jste zjistili, co tráví nad rámec svých běžných životních nákladů, úvěrové náklady a účty kreditních karet, budete moci vytvořit plán, který bude pracovat pro celou vaši rodinu.
Slova varování

Plány Peníze řízení musí být flexibilní a mít konkrétní sadu cílů. Například, pokud je vaším cílem zachránit extra $ 100 za měsíc, bude váš plán nebude stejné, jako kdyby jste chtěli koupit nové auto. Buďte připraveni provést změny v plánu v případě potřeby.

Úspěšné money management začíná velmi jednoduchých kroků, které může kdokoliv zvládnout, pokud mají v úmyslu tak učinit. Nalezení úspěšný způsob, jak snížit svůj dluh, zvýšit své úspory, a zabezpečit vaše finanční budoucnost nemusí být obtížné. Kroky dnes snížit dluhy splácet kreditní karty s vysokými úrokovými sazbami, ušetřit více peněz tím, že sníží impulsní výdajů, a tím vytváří pracovní rozpočet může pomoci.

Kliknutím na následující odkaz se dozvíte více o tom, jak vám může pomoci získat špatnou úvěrovou půjčku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama