Výhody nebankovní půjčky - klikněte nahoře na odkaz

24. ledna 2013 v 4:38
Když máte několik dluhy různých věřitelů, jednou z možností je konsolidovat své dluhy s osobní půjčku. Když konsolidovat své dluhy, budete mít na jednu velkou půjčku a použít ji splatit všechny své dluhy menších, které by mohly zahrnovat Payday Loans, titul úvěry, osobní půjčky, auto úvěry, půjčky, dluhy dovolené kreditních karet nebo jakékoliv jiné peníze, které dluží. Tento typ úvěru konsolidaci dluhu má různé výhody a nevýhody je třeba zvážit před přijetím jednoho ven.
Výhody konsolidace s Osobní úvěr

Jednou z hlavních výhod půjčky konsolidaci dluhu je to, že vám může pomoci snížit své měsíční splátky dluhu. To dělá toto ve dvou hlavních směrech. Za prvé, pokud úroková sazba na vašem osobním úvěru je nižší než sazby jste placení na dluhy budete konsolidovány, budete dlužit menší zájem každý měsíc, což snižuje měsíční platby. Za druhé, pokud se rozhodnete splatit svůj osobní půjčku v delším časovém období, než půjček vám sloučeny, to také snižuje měsíční platby. To může snížit stres ve vašem rozpočtu domácnosti a pomůže vám provádět platby včas.

Další výhodou konsolidace svůj dluh, je, že je méně papírování finanční starosti. Spíše než s několika úvěrů s různými věřiteli, máte jen jediný osobní půjčku a jeden věřitel. To znamená, že musí platit pouze jedno vyúčtování každý měsíc, a nemusí sledovat různé splatnosti a plateb částek.
Negativy konsolidace s Osobní úvěr

Nevýhodou použití osobní půjčku konsolidaci dluhu je, že osobní půjčky někdy přijít s velmi vysokými úrokovými sazbami. Zvlášť pokud vaše kreditní skóre je nízká, protože jste vynechal platby na své dluhy v minulosti, možná budete muset zaplatit úrokovou sazbu, která je vyšší, než to, co platíte na úvěry nyní. To zvyšuje celkové náklady na splácení svého dluhu.

Další nevýhodou je, že upevnění své dluhy můžete psychologicky povzbudit, abyste začali hromadit více dluhů znovu. Například, pokud všechny vaše kreditní karty byly maximu a neměl k dispozici kredit, možná budete chtít, aby tyto dluhy tím, že se osobní půjčku. Nicméně, pokud jste to udělat a splatit kreditní karty, máte nyní spoustu dostupných úvěrů znovu. To by mohlo svádět k dostat větší dluh, vzhledem k tomu, než se upevnila, mohl byste to dělat, protože jste neměl k dispozici kredit. Mnoho lidí, kteří konsolidaci dluhu skončit s ještě větší dluh později, spíše než mít disciplínu, aby se splatil dluh místo zapůjčení více peněz.

Jeden konečný Nevýhodou je, aby zvážila, že některé společnosti, které nabízejí osobní půjčky pro konsolidaci dluhu nemají velmi dobré pověsti. Pokud se vám půjčku od jedné z těchto společností, můžete být výhodou prostřednictvím smluvních podmínek, které nerozumíte, vysoké poplatky a jiné problémy. Před vyjmutím osobní půjčku, vyšetřit věřitele prostřednictvím Better Business Bureau zjistit, zda spotřebitelé si stěžovalo na to. Pokud je to možné, držet velkých bank a spořitelních a úvěrních družstev, když hledáte osobní půjčku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama