Tip na výhodnou půjčku - půjčte si nahoře v menu

24. ledna 2013 v 4:31
Mít cosigner může dramaticky zvýšit své šance na získání váš úvěr schválen, ale najít odpovědného dospělého, který je ochoten spolupracovat podepsat můžete dostat trochu složitější. Obvykle, žadatelé, kteří hledají podpořila svým podpisem nejsou schopni získat úvěr se kvůli špatnou úvěrovou historií. To je už teď jednou úder proti vám, když se snaží přesvědčit jinou osobu, aby co podepsat pro vás. Nicméně, tam jsou některé okolnosti, za kterých jednotlivec prostě nemá žádnou úvěrovou historii vůbec, jako je například 18-letý nováček na vysoké škole. Váš podpořila svým podpisem uklidní věřitele, který úvěr bude vrácen na základě co-signatáři příjmů a úvěrové historie.
Kdo by měl být můj Co-signatářem?

V ideálním případě by měl rodinný příslušník musí být předním hlediskem za vaši spolupráci-signatáře. To je proto, že vaše rodina je prostě větší pravděpodobností podepsat pro vás, protože vás znám dlouhou dobu a mají silnější vazby s vámi, což jim dává větší důvod věřit nemůžete nechat viset. Začněte s rodiči první, protože jsou starší, založena, a více pravděpodobné, že mít dobré ratingy. Pokud jsou vaši rodiče nejsou schopni nebo ochotni ke spolupráci-znamení, budete muset rozdělit ještě dále. Podívejte se na sourozence a rozšířených rodinných příslušníků, jako jsou tety prarodiče, strýcové, bratranci, a členy krok rodiny. Větší vaše rodina je, tím větší je pravděpodobnost pro zjištění ochoten co svým podpisem.

Pokud rodinní příslušníci nefunguje tak dobře, zvažte přátele. Ať už jste spolupracovník přátelé, kamarádi z dětství, nebo přátelé ze školy, je vysoká pravděpodobnost, že vaši přátelé budou ochotni pomoct do finančně tíživé situace. Pokud máte starší přítelkyni v dobré finanční situaci, budete chtít, aby k němu nebo jí jako první.
Proč by měl někdo být mým Cosigner?

Dilema v současné situaci je to, že budete muset najít odpovědného dospělého s vynikající úvěrovou historií, ale člověk, který se hodí tyto vlastnosti je podstatně méně pravděpodobné, že ručit za rizikové investice. Z tohoto důvodu, zátěž přesvědčit někoho, proč by měli být váš spolupracovník signatář je na vašich bedrech. Prezentujte svůj podpořila svým podpisem se všemi svými konkrétními plány na splacení půjčky. Dodáváme je s realistickými a dosažitelných cílů, včetně plánu B a plán C je v případě, že se něco pokazí. To umožňuje podpořila svým podpisem, že budete mít tento úvěr, a jejich ochota pomoci vám to, vážně.

Pokud hledáte pro velké velikosti půjčky, zvažte si několik malých půjček pomocí několika spolupracovníky signers. Co-signatář bude pravděpodobně více ochotni ručit za vaše 5.000 dolarů půjčky na rozdíl od svého 25.000 dolarů úvěru. Pokud máte více potenciálu co-signatáři, je to pravděpodobně nejlepší cesta jít. Dále byste měli zkoumat každý úvěr poskytovatele uvažujete a předloží tyto informace potenciální podpořila svým podpisem k zajištění zvláštní motivaci ke spolupráci podepsat svůj úvěr.
Jak se mohu ujistit, My Cosigner, že učinil správné rozhodnutí?

Jakmile budete mít co-signer, chcete zachovat cíle, které jste nastavili na samém počátku procesu. Vždy mějte otevřenou linii komunikace s podpořila svým podpisem a dokonce jít tak daleko, že jim poslat kopie vašich splátek každý měsíc. To jim umožňuje vědět, že jste jít z vaší cestě k zodpovědnému splácet úvěry. Ujistěte se, že vždy dát přebytečné příjmy ke svým úvěrů, aby si je splacen v nejrychlejším možným způsobem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama