Spotřebitelská půjčka - peníze od nás

24. ledna 2013 v 4:26
Denied úvěry, odepřeno zaměstnání a jsou jim upírána auta jsou běžné problémy, které dlužníci setkávají, když jsou přezkoumávány jejich úvěrové zprávy. Nicméně, ne všechny informace, které jsou obsaženy na kreditní zprávy jsou vždy přesné. Spotřebitelé mají nárok na bezplatnou kopii svých úvěrových zpráv na ročním základě. Navíc,, kdykoli vám byl odepřen úvěr máte také nárok na bezplatnou úvěrové zprávě.

Získání a přezkoumávání zpráv

Pro většinu spotřebitelů, mohou požádat o kopii výroční kreditní zprávy pomůže zajistit, že chybné informace nemá vliv na jejich kreditu negativně. Zprávy lze získat zdarma bez přihlášení na jakékoli služby. Spotřebitelé mohou navštívit výroční kreditní zprávy, která byla zřízena mezi třemi úvěru zpravodajské agentury a Federální obchodní komise (FTC), na podporu spotřebitelů. Všechny tři zprávy mohou být získány ve stejnou dobu, nebo v průběhu roku rozloženo. Spotřebitelé mají možnost mít zprávy e-mailem nebo poštou na ně.

Zpochybnila chybné informace

Spotřebitelé mají právo zpochybnit informace, která není přesná na jejich úvěrové zprávy. Kromě toho, pokud jste byli zamítnuta žádost o úvěr na základě chybné informace, máte také právo požadovat, aby kopie opravené zprávy bude zaslána těm, kteří popřel Vaší kreditní. Spory mohou být řešeny poštou nebo mohou být podána online. Nicméně, je důležité si uvědomit, že pochyb přesné informace je nezákonné a může být uložena pokuta za to.
Zpochybnila on-line

Chcete-li řešení chyb kreditní zprávy on-line, budou spotřebitelé muset nejprve požádat své zprávy. Každá zpráva obsahuje "číslo zprávy", který umožňuje, aby agentura křížový odkaz položky.

Experian - Chcete-li zpochybnit chybu na kreditní zprávy s Experian, spotřebitelé by měli mít kopii své zprávy a navíc doklady. Navštívit Experian je formulář námitky a vyplnit všechny relevantní informace.

TransUnion - zpochybňuje chybné zprávy TransUnion kreditní vyžaduje, abyste získali svou zprávu a navštivte TransUnions sporů stránky. Spotřebitelé mohou také navázat na spory poté, co byly podány.

Equifax - Chcete-li zpochybnit chybné úvěru spotřebitelům Equifax zpráva měla navštívit kreditní Equifax vyšetřovací formulář a vyplnit všechny příslušné informace. Spor sledování je k dispozici jednou podán.

Zpochybnila poštou

V některých případech mohou spotřebitelé raději zpochybnit nepřesnosti poštou. To může být provedeno tím, že spotřebitelského úvěru zpráv agentury s názvem a číslem účtu věřitele. Federal Trade Commission obsahuje ukázkový sporů dopis, který může být vytištěn a odeslání na hlášení agentur. Podpůrné dokumenty i kopie úvěrové zprávě by měly být zahrnuty. Neobsahují žádné originální dokumenty.

Po sporech

Agentury spotřebitelských úvěrů musí navazovat na všech sporů. Obecně platí, že musí být spory vyřešeny do 30 dnů od zpravodajské agentury přijetí vaší žádosti. Doporučuje se, aby všechny spory být zaslány doporučeně poštou, a že spotřebitelé udržet dokladu, dodávku. Pokud spor není přijata, spotřebitelé se mají právo uvalit dodatečné informace v jejich souboru.

Spotřebitelé, kteří podat spor a ztratit nárok na zpochybnění znovu, pokud mají další informace, které podporují jejich případ. Ve většině případů, bude přesné informace zůstanou na úvěrové zprávě, dokud se časová omezení pro zadlužení vypršela. Nicméně, měli by spotřebitelé nemusí obávat chybné informace zabránit jim v získání bydlení, úvěr nebo zaměstnání.

Je velmi důležité mít dobrý kredit při žádosti o úvěr. Ušetříte spoustu peněz v dlouhodobém horizontu. Jsme stále schopni vám pomoci, pokud máte špatný úvěr, protože náš systém bere své informace a zápasem s vhodným věřitelem. V některých případech jsme pomohli lidé, kteří hledají osobní půjčku s špatných úvěrů získat lepší věřitele, než by původně myslel, že je to možné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama