Splacení dluhů - sjednocení půjček - nahoře v menu je odkaz

24. ledna 2013 v 4:37
Když dluh dostane to nejlepší z vás, a vy hledáte cestu ven z pod hromadou splatnosti oznámení, jednou z možností, aby zvážila, žádosti o úvěr konsolidaci dluhu.
Typy úvěrů konsolidaci dluhu

Tyto dva základní typy úvěrů konsolidaci dluhu jsou zajištěné a nezajištěné. Zajištěné úvěry jsou úvěry, které věřitel poskytne výměnou za zajištění. Například, domácí zlepšení úvěr je zajištěný úvěr, protože pokud jste výchozí z úvěru, má banka možnost převzetím vašeho domova na splacení úvěru.

Nezajištěné úvěry jsou obvykle kreditní karty nebo úvěrové linky. Pokud výchozí na kreditní karty, může věřitel obrátit na účet nad kolekcí nebo se dluh k soudu a nechat si mzdy obložený, ale věřitel nemůže obvykle vzít majetek na splacení dlužné rovnováhy.
Výhody

Výhody vyndání konsolidaci dluhu úvěr splatit účty delikventní patří:

- Měsíční splátka Výše ​​půjčky konsolidaci dluhu je nižší než kombinovaných plateb jednotlivých dlužné dluhu.

- Iinterest sazba je nižší než zaplacená na jednotlivých kreditních karet a dalších dluhů.

- Konsolidace dluhu úvěr vám pomůže dohnat prodlení, takže se můžete soustředit na právě udržení jeden úvěr splacen namísto několika dluhů.

- Konsolidace dluhu dostane kolektory spadla.

- Úvěr vám pomůže vyhnout se právní kroky, které mohou vést k mezd obstavení, které by mohly být jak vysoce jak 25 procent svého příjmu, dokud dluh splacen.
Tipy

Než budete mít z konsolidaci dluhu úvěr, zvažte, jak dobře nový platební vejde do vašeho rozpočtu. Konsolidaci dluhu úvěr, který si stále nemůže dovolit jen velmi málo pro zlepšení své finanční situace. V nejlepším případě, úvěr koupí vám více času. Ujistěte se, že úroková sazba je nižší než to, co se v současné době platí. Pokud je úroková míra je vyšší, i když platby jsou nižší, jste zhoršení své finanční situaci.

V sázce zvýší, když budete mít z domácí kapitálové půjčky konsolidovat dluhy z kreditních karet. Pokud výchozí na půjčku vlastního domu, může vás to stát svůj domov. Než se rozhodnete, aby váš domov až splatit nezajištěné dluhy, být absolutně jisti, že si může dovolit provést platby každý měsíc.

Jedním z největších pozitiv používání konsolidaci dluhu úvěr splatit existující dluh, je efekt vaší kreditní rating. Zatímco váš dluh-k-income ratio může zůstat stejná, bude z vaší kreditní zprávy již nebude zobrazovat delikventní účty.

Když vyplatí kreditní karty, vyhnout uzavření účtů. Uzavření vyplatila účtů může skutečně ublížit své kreditní rating, protože to ukazuje jako snížení částky úvěru vám k dispozici. Místo toho, mějte úvěrové linky otevřít a provést nominální nákupy s těchto karet čas od času s cílem udržet karty aktivní. Ujistěte se, že splatit karty okamžitě po přijetí zákona, takže nebudete vynakládat poplatky za pozdní či úroky z prodlení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | Web | 31. srpna 2013 v 21:38 | Reagovat

Děkuji za pěkný článek, dozvěděla jsem se zajímavé informace.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama