Půjčky bez podvodu - v menu odkazy na úvěry

24. ledna 2013 v 4:41
Převzetí kontroly nad svými financemi, je nezbytnou součástí pojištění, že vaše současnost je pohodlné, a že vaše budoucnost bude také stabilní. Pokud začnete dělat finanční plány, které řeší minulost a budoucnost, můžete zjistit, že se budete muset vypořádat s chybami, které jste provedli v minulosti. A co je nejdůležitější, pokud máte negativní úvěrovou historii, budete muset opravit.

Chcete-li zjistit, co vaši kreditní zprávy ukazuje, měli byste vytáhnout kreditní zprávy. Tři zpravodajské agentury jsou ze zákona povinny poskytnout spotřebitelům bezplatnou kopii své zprávy alespoň jednou ročně. Měli byste pečlivě zkontrolovat tyto zprávy pro případné chyby. Pokud zjistíte, měli byste napsat jak zpravodajské agentury a organizace, které vložil chybné informace. Pak byste měli splatit všechny dluhy delikventní. Jakmile jste zrušili ty problémy, budete muset pracovat na obnově vaší kreditní historii. Pokud jste neměli žádné předchozí úvěrové problémy, můžete použít tyto stejné kroky k rozvoji vaší kreditní historii.

Vaše kreditní skóre poroste jak uzavírat půjčky a splatit. Můžete to udělat prostřednictvím zodpovědného používání kreditní karty nebo přes splátkového úvěru. Chcete-li odpovědně používat kreditní kartu, měli byste účtovat pouze trochu a splatit každý měsíc. Například, mnoho lidí účtovat své účty nebo jejich mobilní telefon soupisů, a pak, že zaplatí tuto částku společnosti, která kreditní kartu. Pokud jste se rozhodli provést bilanci z měsíce na měsíc, měli byste se nikdy mít kartu více než do poloviny jeho úvěrového limitu. S je příliš blízko horní hranice úvěru se negativně projevit. Splátkové úvěry, jako auta úvěrů a hypoték dávají Dlužníka velký kus peněz předem, který je vrácen ve stejných měsíčních splátkách. Splácení jeden z nich je skvělý způsob, jak rozvíjet pozitivní úvěrovou historii. Nicméně, pokud se nemůžete dostat jeden na vlastních zásluh, můžete se zeptat co-signer o pomoc.

Dobré kreditní skóre vám ušetří peníze na úrokových sazbách a nakonec pomůže ke koupi domů nebo se setkat s jinými finančních cílů. Nicméně, budete také muset plánovat pro odchod do důchodu, a tak, měli byste začít starobní účet. Pokud váš zaměstnavatel nabízí 401K plánu, měli byste začít investovat do něj okamžitě. Peníze, které investujete bude odečtena z vaší výplatní pásku, která dělá úsporu snadné, a nebude zdaněna na těchto částek. Kromě toho, že čím déle ušetříte, tím více budete mít v dlouhodobém horizontu. To znamená, že dříve se mohou začít investovat, bude lépe vy být.

Jako váš příjmu zvýšení tak i bude částka, kterou si můžete dovolit investovat. Nicméně, jako většina pracovníci vědí, vyvolává často nemají držet krok s inflací. Tedy, možná budete muset požádat svého šéfa o zvýšení platu. Chcete-li to provést, měli byste naplánovat mluvit otevřeně o tom, co aktivum jste pro společnost. Ty by měly určit, že byste mohli být vytrhl jiných společností s více konkurenčními náhradními balíčky, a vy byste měli žádat a očekávat rozumné navýšení roční.

Jak jste tyto kroky ke zlepšení své finanční situace, budou vaše děti nevšiml, a pokud jsou dost staré na to, můžete si dokonce zahrnout je do několika málo finančních diskusí. To jim pomůže lépe porozumět finance, aby mohli dělat inteligentní rozhodnutí, když oni se stanou dospělými. Váš smart money management může být provedeno na celé generace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karel Plíhal Karel Plíhal | E-mail | Web | 18. července 2013 v 23:19 | Reagovat

Věřím tomu stejným stylem mám sídlo s.r.o., půjčil sem si na něj, pořídil ho a díky tomu mám také dvojnásobek klientů

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama