Půjčka pro neplatiče - my půjčíme - klikněte na odkaz nahoře

24. ledna 2013 v 4:39
Při žádosti o úvěr, že je důležité pro všechny spotřebitele, aby pochopili rozdíl mezi APR a APY. RPSN, což je zkratka pro roční procentní sazbu, a APY, což je zkratka pro roční procentní výnos, jsou běžné výrazy používané pro definování úroková sazba vyplácená na úvěr nebo úvěrové linie. Tím, že zná, co APR nebo APY je na půjčky nebo kreditní karty o kterou se ucházíte, budete vědět, jak se co nejlépe spravovat své finance a lépe pochopit, jak moc jste opravdu platit za něco jako vysokou školu, dům či auto, mezi řadu dalších věcí, které lidé často mají použít úvěr na nákup.

Roční procentní sazba, nebo APR, je definován jako úroková sazba, kterou je umístěn na investice. Nicméně, RPSN nebere v úvahu, jak se často, že úroková sazba je použita. Například, může roční procentní sazba kreditní karty ve výši 12 procent, ale že 12 procent by mohla být použita každý měsíc nebo každý rok. Je důležité pochopit, kreditní kartu nebo půjčku na APY než budou znát, jak moc jste se vlastně bude platit v zájmu na této trati úvěru.

Roční procentní výnos, nebo APY, je definována jako jak často zájem o úvěrové linie je použita k rovnováze. Například, může APY být smíchán měsíčně, nebo platí na ročním základě. Pro kreditní karty, je APY pravděpodobně zhoršuje každý měsíc. Takže kreditní karty s roční procentní sazbou 12 procent a měsíční APY, by spotřebitel musel splatit zůstatek v plném rozsahu každý měsíc, aby nedošlo k načítat úroky. Úvěru, však může mít roční APY, ve kterém je zájem není nabitý až do konce 12 měsíců.

Když člověk nakupování půjčky nebo nové úvěry, je důležité, aby se správné srovnání před rozhodnutím, které úvěrové linie je nejlepší řešení pro vás jako spotřebitele. Osoba nemůže přesně porovnat jeden úvěr je roční procentní sazba další půjčku na APY. Je důležité, aby se ujistil, porovnat stejné položky - porovnání úvěru je APY na další půjčku na APY a pak určit, které úvěr bude mít za následek nižší úrokové platby.

Pamatujte si, že téměř všechny půjčky vyžadují nějakou formu platby úroků - a tyto platby měnit nebo kolísat v čase, v závislosti na podmínkách podmínek úvěru jste požádali o. Je důležité pochopit, APR a APY, aby věděl, jak moc jste opravdu bude platit za vaše nové auto, váš domov nebo vysokoškolské vzdělání po dlouhou dobu. Finanční poradci mohou pomoci spotřebitelům při vychystávání z nejlepší úvěr plán svého rozpočtu, a pochopení výhod, které mají ještě další open úvěrovou linku. S pracovní znalost APR a APY vždy prospěch průměrného spotřebitele, tak, že není napálil do žádosti o příliš dobré, aby to byla pravda, protože úvěr, že nerozumí tomu, jak moc a jak často se bude platit úroky.

Pokud máte zájem o podání žádosti o úvěr se špatnou úvěrovou, můžeme vám pomoci tím, že odpovídá vás s jedním z našich partnerský věřitelů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama