Půjčka na ruku ihned bez čekání okamžitě

24. ledna 2013 v 4:23
Prázdniny jsou skoro tady a vysoký zájem o dluhy z kreditních karet bude kvést jako jarní květy. Tam jsou skutečné výhody, kterých lze dosáhnout pomocí platební karty nebo vytáhnout osobní půjčku, aby se vánoční dárkové nákupy. Nezajištěné osobní spotřebitelské úvěry si účtovat vyšší úrokové sazby než zajištěné úvěry, ale jsou mnohem levnější než dluhy z kreditních karet a méně škodlivé pro váš rozpočet.

Zprávy o spotřebitelských Akční, že průměrná úroková sazba na nákupy provedené pomocí kreditních karet od roku 2009 byl 22%, a že ceny rostly. To, spolu se skutečností, že většina emitentů kreditních karet může zvýšit vaši rychlost, kdykoli se jim líbí a bude účtovat poplatky za pozdní pro nesplacený zůstatek činí z nakupování s plast méně atraktivní.
Spotřebitelské úvěry Náklady Méně

Spotřebitel nebo osobní úvěr je vyrobena s pevnou úrokovou sazbou, která se nemění po celou dobu trvání úvěru. To je uhradit ve splátkách provedených v průběhu času, která umožňuje, aby lépe odpovídal vašim nákupní náklady do svého rozpočtu. Můžete získat všechny dary, které plánuje koupit aniž by to zatížilo rozpočet nebo poškození vašeho úvěru.

Nezajištěný osobní půjčku v průměru může úrok při úrokové sazbě 10%. Kreditní karta zájem může být 22% nebo dokonce vyšší, pokud užíváte rovnováhu. To dává větší smysl použít vypůjčené s pevnou úrokovou sazbou na nákup, že 30% z ceny smlouvat u místního velký box obchodě. Pokud jste použili plast budete platit úroky na nákup, které mohou někdy zcela kompenzovat své úspory na položku. Žádné další 30% sleva.
Store Credit

Jste pravidelným patronem v obchodě XYZ a oni opravdu rádi, že vaše podnikání. Oni tě moc ráda, že vám dal prodejnu kreditní karty, aby si mohl koupit spoustu dobrot během prázdnin. Úroková sazba, kterou zaplatíte za nákupy, je to, co opravdu rád.

Maloobchodní karty ukládat poplatky přenášet velmi vysoké úrokové sazby a neplacené bilance může stavět to, co dlužíte rychle. Máte větší dluh, a to bude mít vliv na váš kredit v negativním způsobem, protože RPSN na dluhu je vysoká. Credit Cards.com uvádí nabíjecí karty vydané maloobchodních prodejen a jaké jsou jejich úrokové sazby jsou. Některé poplatek sazba ve výši 25% nebo lepší.
Plán Před Nakupování

Místo toho, aby prostě řítí pryč do obchodu sednout a naplánovat, co chcete strávit na prázdniny. Dokonce jsou něco navíc jako dárek pro sebe za to, že moudrý. Přemýšlejte o všem, co budete chtít použít peníze během prázdnin.
Ne jen dárky, ale jídlo a cestovních výdajů také. Potřebujete nové boty nebo bundu pro stranu? Přidejte ji do seznamu a pak zastavit v bance nebo družstevní záložny a půjčovat si, co budete potřebovat. Budete mít jednu sadu platby na garantovanou nižší úrokové sazby namísto mnoha náboje nákupů v jiném, větším zájmem. Vaše dovolená bude veselé a tam nebude hory dluhů, charge karta kvůli přivítat Nový rok.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama