Půjčka bez registru okamžitě - odkazy na online sjednání

24. ledna 2013 v 4:40
Když jdete pro získání úvěru nebo úvěrové linie, jedna z prvních věcí, věřitel se dívá na je vaší kreditní zprávy. Bohužel, úvěrové mnoha lidí zprávy nejsou zcela přesné. Špatné informace o vaší kreditní zprávy může v nejhorším případě, způsobit, aby se vaše žádost zamítnuta. Pokud vám potvrzuji, stále můžete být nuceni platit vyšší úrokovou sazbu, protože vaše kreditní skóre není tak vysoká, jak by to bylo bez chyby. Proto je důležité, aby opravit tyto chyby předtím, než budete potřebovat vaší kreditní zprávy, které vám pomohou nárok na nového úvěru.

Můžete si zdarma kopie každého z vaší kreditní zprávy každý rok z webových stránek AnnualCreditReport.com. Pokud si objednáte své zprávy tímto způsobem, nemusíte se zaregistrujte zkušební verze všech placených služeb a nebudete dostávat žádnou nevyžádanou poštu. Po získání přehledů z Experian, Equifax a TransUnion prostřednictvím výroční webu Credit Report, podívejte se přes všechny své úvěrové zprávy pro chyby. To by mohlo zahrnovat účty, které nejsou vaše, chyběl platby, pokud jste skutečně zaplaceno včas, nebo kreditní dotazy od firem neznáte.

Když najdete chyby, budete muset opravit s firmou, která poskytla kreditní zprávy. Přejděte na webové stránky pro Credit Bureau a dostat se na stránku pro zpochybnění chyby. Jakmile jste tam, postupujte podle pokynů k vyplnění ve zprávě číslo uvedené na kreditní zprávy s nesprávných informací, spolu s všechny ostatní požadované informace. Dejte zvláštní pokyny o tom, co na vaši zprávu, je v pořádku. Pokud jsou všechny tři vaší kreditní zprávy ukázaly, stejný nesprávné informace, budete muset podat spor s každým Credit Bureau, můžete je kdykoliv opravit.

Credit Bureau bude kontaktovat společnost, která poskytl nesprávné informace, a mají to ověřeno. Pokud jsou tyto informace shledány nesprávnými, bude automaticky odstraněna z vaší kreditní zprávy a credit bureau zašle opravenou zprávu všem věřitelům, kteří požádali ho v posledních šesti měsících. Můžete zkontrolovat stav vašeho řešení on-line, nebo se jen dívat na další informace v e-mailu.

Pokud Credit Bureau vás informuje, že její vyšetřování ukazuje, že sporné informace jsou správné, existuje několik způsobů, jak postupovat. Jednou z možností je jít přes vaše finančních záznamů, najít důkaz, že informace je nesprávná, a stanoví, že k Credit Bureau. Další možností je zavolat na společnost, ve kterém je účet veden, a zpochybňují informace. A konečně, pokud jste zjistili, že nesprávné informace je výsledkem krádeže identity, budete muset podat místní policejní zprávu a poskytnout to úvěrovými institucemi, aby se vaše kreditní zprávy stanovena.

Proces odstraňování chyb kreditní zprávy může být časově náročné, ale také to může ušetřit spoustu peněz. Čím vyšší je vaše kreditní skóre, bude nižší je úroková sazba, když si půjčíte v budoucnu. Proto několik minut kontrole vaší kreditní zprávy nyní a opravě všech chyb, které najdete, můžete získat nižší úrokovou sazbu na hypotéku, auto úvěr, kreditní karty, nebo jiné výpůjční příště budete žádat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Grew Jan Grew | E-mail | Web | 18. července 2013 v 23:18 | Reagovat

Takhle jsem si jednou zajistil peníze na pořízení prostředků pro sídlo s.r.o. a vyšlo to. Měl jsem to od http://www.sidlofirmy-praha3.cz/zajistime-sidlo-sro-nebo-jine-firmy-rychle-spolehlive-bezpecne/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama