Půjčíme vám peníze okamžitě bez čekání na OP

24. ledna 2013 v 4:28
Stále více a více lidí by bylo nutné vytáhnout kreditní zprávy k získání financování, ucházet se o zaměstnání a mnoho dalších úkolů v rámci jejich každodenní život. Po obdržení kreditní zprávy, může osoba, zjistíte, že existuje negativní položky na zprávy, které jsou ovlivňující jeho kreditní skóre. Samozřejmě, osoba je první instinkt je zavolat na Credit Bureau a zjistit, jak se tyto položky přišel být, a jak dlouho to bude mít vliv na jeho kreditní skóre. Před zvednutím telefonu, by měl člověk udělat trochu výzkum, aby se ujistil, že položka je přesné, a pochopit proces odstranění negativních položek z kreditní zprávy.

Negativní položek na úvěrové zprávě může skládat z různých předmětů, z poznámek pozdních plateb se umístí do sbírek, nebo dochází k úpadku, zabavení majetku, daňových pohledávek nebo rozhodnutí. S výjimkou bankrotu, budou tyto negativní prvky ovlivňují vaše kreditní skóre na sedm let, v závislosti na Federal Trade Commission. Úpadek bude mít vliv na vaší kreditní skóre po dobu 10 let. Pokud vidíte některý z výše uvedených položek na vaší kreditní skóre, nejprve zkontrolujte, zda bylo ohlášeno přesně. Poslední věc, že ​​každý člověk potřebuje, je nepřesné negativní zpráva o bonitě, které mohou být neodůvodněně vlivu na jeho kreditní skóre. Pokud jsou tyto informace přesné, že je důležité, aby se ujistil, že datum se začne ovlivňuje vaše skóre je přesný, jak dobře. Sedm rok nebo deset rok časový úsek začíná den akce se konala, a některé úvěrové společnosti začne datum pozdější, což znamená, že bude mít vliv na vaše skóre déle.

Bohužel, pokud negativní položka byla hlášena - například vyloučení nebo opožděné platby - jsou přesné, a datum položky je přesné, pak není nic, co lze udělat pro odstranění položky z vaší kreditní zprávy mimo čekání ji ven. Přesně hlášeny negativní položka znamená, že osoba bude muset počkat sedm let, nebo 10 let pro konkursní zprávu, pro který má být odstraněn z jeho kreditní skóre. To se může zdát jako dlouhá doba, a bohužel to může mít dopad na nákupy můžete být se snaží, aby se v okamžiku nebo financování, které chcete mít hotovo. Nicméně, ve střední době, může člověk soustředit na to, aby platby včas, a pomalu, ale jistě zlepšuje své kreditní skóre tak, že v době, kdy sedm nebo deset čas roku rozpětí je nahoru, bude jeho skóre je nedotčené znovu.

Jakmile úvěrová zpráva byla přijata, a člověk si všimne negativní položku na něm - to nejlepší, co musíte udělat, je kontaktovat finančního poradce vidět jen to nejlepší způsob, jak jít o financích v budoucnu. Během této náročné ekonomické době, existuje spousta lidí, kteří v této stejné situaci a odborníci jsou zde, aby pomohly. Při odstraňování negativních položek z vaší kreditní skóre může být čekací hra, tam je mnoho způsobů, jak začít pomalu budovat dobrý kredit znovu.

Obecně platí, že pokud máte špatnou kreditní skóre, bude to mít negativní dopad na podmínky a slevy, které obdržíte na úvěr. Zlepšení své skóre bude přímý dopad vás finančně. Na OneLoanSource jsme zápas s dobrým úvěrovým věřiteli a špatné úvěrové věřitele. Tím, že si měsíční splátky na dobu, i když máte špatnou úvěrovou půjčku, můžete začít zlepšovat svůj kredit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama