Peníze pro studenty - studentská půjčka - půjčíme vám

24. ledna 2013 v 4:35
K dispozici jsou volby pro on-line půjčky, federální a soukromých. Mezi nejčastější federální úvěry spadají pod úvěrů Stafford. Soukromé půjčky jsou půjčky získané od soukromých institucí, jako jsou banky nebo jakéhokoliv soukromého věřitele. Federální Family Education Loan a William D. Ford úvěr tvořit Stafford Půjčky, které studenti mohou ucházet a PLUS Úvěry pro rodiče studentů a postgraduálních studentů.

Jak mohu získat federální úvěr? Kompletní on-line FAFSA aplikace (Free Aplikace pro federální pomoci studentům) při americkém ministerstvu školství webu (www.FAFSA.ed.gov). Vyjádřete svůj školní FAFSA kód, váš poslední daňové informace, a odpovědět na řadu osobních otázek. Žadatelé musí mít maturitu nebo GED, se v současné době zapsáni ve škole vyššího vzdělávání alespoň na částečný úvazek, být občanem USA nebo způsobilé non-občan, má platnou Social Security Number, žádné nevyřešené výchozí s odborem školství , a muži se musí zaregistrovat u selektivní služby.

Jaké federální půjčky jsou k dispozici? Federální studentské půjčky se skládají z Perkins, Direct Stafford, Direct Plus pro absolventy a odborné stupňů, Přímé Plus pro rodiče, a přímá půjčka konsolidace.
Půjčka Perkins je pro undergrad studentů a absolventů, kteří jsou ve velké finanční tísni. Tento úvěr je vyroben, a vrácena, ošetřujícího školy.

Přímé Stafford úvěry jsou low-úrokové půjčky financované přímo americkým ministerstvem školství. Další možnosti pro studenty a rodiče jsou:

Přímé zvýhodněných půjček provedené studenty s finanční potřebou. Uveďte svůj zájem o tuto půjčku při vyplňování FAFSA a na školní webové stránky.

Přímé nedotovanou Půjčky nejsou založeny na studenta finanční nouze, ale školní docházku určuje množství studentů oprávnění k. S nedotovanou úvěrů, úrokové sazby začínají v době, kdy úvěr je vyplacena na studenta jménem. Student má možnost placení úroků, zatímco ve škole nebo počkat, až úvěr splatnosti.

Direct Plus pro rodiče vyžaduje, aby rodiče být v dobrém bonity bez jakéhokoliv negativního úvěrového zpráv.

Co o soukromých půjček? Žádost o soukromých půjček zahrnuje výběr instituci, jako vaše banka. Přejděte na svých webových stránkách v sekci studentských půjček a dokončit své on-line žádost o úvěr. Mít k dispozici osobní údaje, jako aktuální adresu a telefonní číslo, číslo sociálního pojištění, číslo řidičského průkazu, předchozí rok daňového informace, a osobní a kreditní odkazy. Po odeslání on-line žádosti o úvěr úvěr důstojník budeme kontaktovat ohledně vaší žádosti a získat další informace.

Co když potřebuji cosigner? Za účelem získání nároku na studentskou půjčku s soukromého věřitele musí žadatel splňovat specifické úvěrové a zaměstnanosti požadavky. Pokud tomu tak není, je třeba cosigner. Cosigners musí splňovat stejné požadavky, ale s dalším příjmem, úvěrů a zaměstnanosti požadavky a musí být v dobrém bonity. Jakmile věřitel ověřila všechny informace, musí být jak student a cosigner podepsat spotřebitelů smlouvu a vrátit věřiteli.

Co se stane, když jsem dokončil kroky k federálnímu úvěru? Jakmile úvěr Stafford je kompletní studenta musí podepsat směnku osobně nebo on-line (StudentLoans.gov). Půjčky se jednoho dne přijít kvůli, takže se nemusíte přes půjčit si a splácet co nejdříve.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majka Majka | Web | 12. prosince 2013 v 12:11 | Reagovat

Půjčit si od soukromého věřitele může vyřešit vaše problémy

2 Pajuška Pajuška | Web | 21. května 2014 v 14:47 | Reagovat

Vzít si studentskou půjčku mne velice láká, ale sháním spoludlužníka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama