Peníze ihned - na váš bankovní účet bez čekání

24. ledna 2013 v 4:31
V dnešní ekonomice, stále více a více lidí, kteří se rozhodnou podat úpadek jako způsob řešení dluhů, i když úrokové sazby jsou nižší než kdy jindy. Člověk by si myslel, že upevnění své dluhy prostřednictvím jednoho úvěru s nižší úrokovou sazbou mou pomoc, ale to ne vždy funguje tímto způsobem. I když ceny jsou nižší, věřitelé stále účtovat vyšší ceny kvůli rizikovosti úroveň dlužníka. Proto je počet lidí podávající návrh na prohlášení konkurzu je vyšší než kdy jindy, protože půjčky konsolidaci dluhu může být obtížné získat. Jak získat větší uznání, a použít ji, může být obtížnější získat úvěr, protože kreditní skóre může snížit. Banky zobrazit úpadek jako známku toho, že jste nebyli schopni udržet svůj konec finančního smlouvat. V důsledku toho bude vaše kreditní skóre je asi 200 bodů nižší než před rokem úpadku stalo. Zdá se, že asi 35% z vašeho celkového úvěrového skóre je založeno na tom, jak dobře si splatit své účty.

Dobrou zprávou je, že stále existují banky a věřitelé, které budou pracovat s vámi poté, co jste měl bankrot. Ve skutečnosti existuje mnoho institucí poskytujících půjčky, které se specializují na pomoc lidem získat půjčku, kteří měli finanční problémy a konkurzy. Co je důležité, je, že si velmi tvrdě pracovat, poté, co jste podal, aby se pokusila dostat své kreditní obnoven rychle.

Existují příležitosti tam, že vám mohou pomoci získat úvěr hned po vašem úpadku. Tyto částky úvěrů bude menší a úrokové sazby budou vyšší, než jste obvykle zvyklí. Měli byste zvážit tyto úvěry, protože je to skvělý způsob, jak pro vás začít, kterým si kredit znovu. Tentokrát se budete muset prokázat, že jste schopni platby včas.

Ať už máte auto úvěr, úvěru na bydlení nebo domácí zlepšení úvěru, předpoklad je vše stejné, jako když se díváte na půjčky po bankrotu. Nebudete dostat schválen pro stejné skvělé půjčky jak jste byli zvyklí, ale je to proces, který je třeba projít, aby pomohl přestavět svůj kredit.

Nejlepší věc udělat, s úvěry je začít malé. Získejte malou půjčku a udělat několik rozumné nákupy, a platit splátky na včas každý měsíc. Někdy lepší nápad, je splatit celý zůstatek každý měsíc vyhnout se placení úroky. Pokud budete pokračovat ukázat, že platíte všechno pryč včas, bude vaše kreditní skóre začít zvyšovat.

To bude pravděpodobně trvat nejméně šest měsíců, kdo vytvořit skutečný úvěr po úpadku. Dopady bankrotu může zůstat s vámi tak dlouho, jak sedm let. To znamená, že vyšší koncové úvěry, jako jsou úvěry na bydlení a půjčky na automobil bude lepší, jak jde čas.

Poté, co jste podal úpadku, může být lákavé chci život pokračovat tak, jak to bylo. Skutečností je, že začínáte od nuly. Bude to nějakou dobu trvat a trpělivost obnovit své kreditní, což znamená, že budete muset začít na něm dříve, než později.

To nemusí být tak, jak si vždy představoval svou finanční budoucnost, ale úvěry po úpadku je možné. Stačí třeba se zabývat s tím, že schválené pro hodně méně peněz a mnohem vyšší úrovni úrokových sazeb. Každých šest měsíců, kontaktujte úvěrové společnosti a banky, aby zjistili, zda můžete refinancovat vás na nižší úrokové sazby.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak můžete požádat o špatné on-line kreditní úvěru klikněte zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama