Osobní finanční krize - půjčíme vám peníze

24. ledna 2013 v 4:25
Ekonomika vykazuje známky sklouznou zpět do recese. Mzdy stagnují. A míra nezaměstnanosti pohybovat okolo 10% ve většině států. Tyto podmínky mohou přinést problémy pro mnohé. Nicméně, s některými přípravou, můžete se vaše rodina bezpečné a stabilní.

Je životně důležité, aby nouzové fond absorbovat neočekávané náklady. Většina osobní finance odborníci radí, aby životní nejméně dva měsíce "náklady na spořicího účtu. Někteří říkají, že držet až šest měsíců "výdajů. Je důležité, aby tyto finanční prostředky neměly být vázány na investice, jako jsou CD nebo spořících dluhopisů, kde se budou těžko přístupných místech. Pokud nejste schopni dát pryč velké části svých příjmů, zkuste alespoň 10 dolarů nebo 20 dolarů výplatu. Každý bit jste schopni ušetřit, je trochu jistoty pro vaši rodinu. Můžete si také zvolit, aby vystřižené náklady a banka úspor. Vysekávání vaše ranní latte by ušetřit asi 15 dolarů týdně. Vystřihněte kabelovou TV, a ušetřit až 50 dolarů každý měsíc. Tyto malé oběti mohou být právě tím rozdílem, pokud vaše rodina padá na špatných časech.

Můžete také pomoci připravit svou rodinu tím, že určuje, které náklady mohou být upustil v době krize. Prohlédněte si všechny vaše měsíční účty, z mobilních telefonů k internetu pro upisování. Podle určení, které lze snadno řezat, budete moci zkrátit své měsíční výdaje tak blízko, jak je třeba. Můžete také použít tyto údaje k určení, jaké jsou vaše holé kosti minimální náklady jsou každý měsíc.

Najít způsob, jak ušetřit peníze na vaše každodenní výdaje. Mnoho lidí ušetřit peníze na potraviny ani nákupní prodeje a používání kupónů na položky, které jsou pravidelně nakupují. Můžete také porovnat ceny mezi místními obchody, aby jste získali nejlepší řešení k dispozici.

Je také důležité posoudit vaše vyhlídky na zaměstnání. Je vaše současná společnost stabilní? Máte pocit, že vaše práce je zabezpečený? Pokud nejste spokojeni ve své práci, budete moci na line up nový před odjezdem? Ve většině případů, to je nejbezpečnější není změnit práci dobrovolně v době krize. Pokud jste propuštěni z práce jste se konalo na nějakou dobu, budete mít pravděpodobně možnost výběru nezaměstnanosti. Pokud necháte potápějící se loď, a vaše nová pozice nevyjde, nebude to k dispozici. Během nejistých časech, je lepší být opatrný.

Místo toho, zvážit způsoby, jak se budete cítit jako cennější na svém současném zaměstnání, a také to cennější pro vás. Pokud vaše práce nabízí náhradu za výdajů na vzdělání, využít, aby se zvýšila své dovednosti. Můžete se také podívat do další práce po pracovní době zvýšit své příjmy. Zvažte své schopnosti, a jak vám může pomoci další příjmy. Dovednosti v rozmezí od pečením daňové přípravy na grafický design vám pomůže vytáhnout v extra hotovosti napomoci tomu, aby s penězi. Chcete-li požádat o špatnou úvěrovou osobní půjčky vše, co musíte udělat, je požádat prostřednictvím našich webových stránek, a budeme zápas s věřitele.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama