Jak si zlepšit svůj registr dlužníků - my vám půjčíme

24. ledna 2013 v 4:29
Ať už jsou vaše kreditní skóre utrpěl z důvodu pozdních plateb, overextension nebo k uzavření trhu v důsledku ztráty zaměstnání, je důležité, aby znovu svůj kredit. Zlepšení vašeho úvěru trvá dlouho, ale jen pár jednoduchých kroků - v kombinaci s trpělivostí - může znamenat rozdíl mezi chudými nebo na kreditní hodný skóre.

Žádost o kopii vaší kreditní zprávy z tří hlavních institucemi úvěrové hlášení: Equifax, Experian a Trans Union. Ověřte správnost informací obsažených ve vaší kreditní zprávy. Pokud najdete nějaké nesrovnalosti, obraťte se na úřady pro nápravu problémů.

Udržujte si přehled o všechny peníze, které utratíte za jeden měsíc. Nenechávejte nic ven, dokonce i 1,50 dolarů můžete strávit na kávu a koblihy v dopoledních hodinách. Na konci měsíce, analyzovat své nákupní zvyklosti. Určit, které oblasti trávení vám může snížit, a zrušil tyto peníze začít platit dolů svůj dluh.

Značka všechny vaše platby, včetně poplatků kreditních karet, nájemné, hypotéka, utilit a dalších povinností, včas každý měsíc. Budování historii včasných plateb je nedílnou součástí přestavby vašeho úvěru. Udělejte alespoň minimální platby na otočných účty, ale vždy platit více, pokud si to mohou dovolit. Poté, co jste udělal dlouhý řetězec včasných plateb, mohou věřitelé být více ochotni s vámi mluvit o prodloužení půjčky pro automobily nebo hypoték.

Přestaňte používat kreditní karty - nebo alespoň zastavit pomocí těch, které nesou rovnováhu. Vezměte své kreditní karty z vaší peněženky a nechat je doma, když víte, že budete mít v lákavé situaci, jako je návštěva obchoďáku nebo oblíbený obchod. Pokud vidíte něco, co chcete koupit, zaplatit za to v hotovosti. Pokud nemáte dostatek peněz, nepoužívejte úvěr koupit, pokud položka je absolutní nutností. Tento "pay-as-you-go" metoda bude vás od dalšího navršení dluhy z kreditních karet.

Některé typy kreditních karet mohou pomoci obnovit své kreditní, ale pouze v případě, že jste schopni je využívat moudře. Používejte pouze dva až čtyři karty, které mají méně než dva snižuje vaší kreditní skóre, jak se s více než čtyři karty. Klíč spočívá v používání těchto karet odpovědně a - co je nejdůležitější - splacení zůstatku každý měsíc.

Možná budete chtít dostat zabezpečené kreditní karty. Tento typ karty omezuje množství peněz, které můžete strávit, jak je to zálohována peníze na váš bankovní účet, takže nemůžete jít přes limit. Zvažte zabezpečené kartu jako soubor "koleček", zatímco vy pracujete znovu svůj kredit.

Mějte další úvěrové aktivity na minimum. Závěrečné účty, i oni se vyplatilo, nebo nechcete používat už může ublížit své kreditní skóre tím, že sníží celkovou částku nevyužité kreditu máte k dispozici, tak jen ať tam sedět. Nenechte si vyžádat další úvěry příliš často, více než čtyři dotazy za rok může snížit své kreditní skóre.

V návaznosti na tyto kroky mohou pomoci obnovit svůj kredit. I když to trvá nějaký čas, výsledky jsou dobře stojí za námahu. Pokud jste v nouzi o osobní půjčku s špatných úvěrů, může oneloansoure.com pomůže tím, že odpovídá vám s vhodným věřitelem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama