Financials - Specializace na půjčky na OP - ještě dnes

24. ledna 2013 v 4:47
Pokud jste dlouho snili vyjíždí a získat pohled na různorodé americké krajině, investice do RV může být moudrá volba. Ačkoli stojí za každý cent na mnohé, RV nákup velké finanční investice. Pokud jste byli ukládání finančních prostředků pro roky ke kupujícímu toto vozidlo, budete pravděpodobně muset půjčit peníze, aby se vaše RV sen v realitu. Při hledání financování RV, budete mít řadu možností, díky které se brodit. Namísto možnosti složitost tohoto procesu, aby vás vedl k opuštění své RV kupní poslání, mějte na paměti několik tipů, které by mohly přispět ke zjednodušení procesu.

1. Know Your kredit - Kdykoliv budete žádat o RV financování, bude financující banky vytáhnout svůj kredit. Než se zamilujete s domácí-daleko-od-home-na-kola, ujistěte se, že vaše kreditní vám umožní koupit tento vůz. Vytáhněte kopii vaší kreditní zprávy a zkontrolujte své kreditní skóre. Pokud vaše zpráva má některé vady, budete pravděpodobně muset vynaložit větší úsilí na zajištění financování, takže budete muset odložit svůj nákup.

2. Shop Around - Mnoho RV dealeři budou mít připravené-k-jít balíčků financování. I když to může být lákavé mít snadnou cestu a jít s jedním z těchto sign-on-the-tečkované-line obchodů, v opačném případě může nechat zaplatit mnohem více pro vaše vozidlo, než byste si. Ještě předtím, než navštívit RV prodejce, prozkoumat své možnosti financování, kontaktovat místní banky, stejně jako on-line financování poskytovatelů, takže budete mít lepší představu o tom, jaké sazby úrokových sazeb a podmínek, které můžete očekávat. Pokud jste našli lepší podmínky na jiném finančníka, použijte tuto volbu financí namísto dealera nabízené balíčku ušetřit peníze.

3. Přečtěte si drobným písmem - Financování nabídky jsou často velmi složitá, což vede mnoho sbírat nad detaily a soustředit jen na to, co se zdá nejdůležitější. Dáte-li do svého nutkání dělat to, děláte si medvědí službu. Místo toho jen se zaměřením na délce vašeho financování a úrokovou sazbou, přečtěte si každý detail vaší úvěrové smlouvy, aby zajistily, že jste plně pochopit, co se spáchat sami. Pokud se vám nepodaří udělat to, riskujete spáchání sami na nabídky financování, který má skryté podmínky, něco, co by mohly stálo vám velké množství peněz v průběhu financování.

4. Nechte RV Zjišťují - Vaše schopnost získat financování, kterou hledáte, bude záviset na tom, zda je či není částka, kterou nabízíme, je nad hodnotou RV. Pokud jste nabídl částku, která přesahuje RVS hodnotu, budete pravděpodobně nebude schválena k financování vozidlo není v finančníka nejlepším zájmu, aby vám úvěr na více než vozidlo stojí. Aby se zabránilo na poslední chvíli nějaká překvapení, aby RV průzkum požadavek ve vaší nabídce. Tím můžete povolit sami snížit nabídku by měl průzkum vrátit znamená, že vozidlo je v hodnotě méně, než jste původně nabídnuta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lukáš Lukáš | E-mail | Web | 10. listopadu 2013 v 16:37 | Reagovat

Můžete mi říct, jak takovou půjčku zaúčtovat, když jsem podnikatel? Zpracování účetnictví mi občas dělá velké problémy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama